KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9399120
nr 939 9120
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Etsningar, 2 st, Birger Lundquist (1910-1952), kvinnor, en osignerad, 9/10, motivet: 6x5 & 24x15
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:44:30
1/2 22:47:43
150 kr
2/2 19:35:33
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist